День вишиванки

09.11.2015 11:10

       Вишиванка – це паспорт українця. Зважаючи на важкий для нашої країни час, зараз саме той момент, коли слід пробуджувати патріотизм у школярів. 

      9 листопада у день української писемності та мови  перлиною  дня стало свято вишиванки, яке організували та провели заступник директора з виховної  роботи  Лісогор Л.М. та педагог-організатор Седик Г. О.  Всі учні школи з великим захопленням сприйняли та підтримали цю їдею, не залишилися осторонь і вчителі школи, які теж взяли активну участь у конкурсі вишиванок.  Класні кімнати перетворилися на справжні українські світлиці , прикрашені вишитими рушниками, іконами, серветками, картинами. А учні  замайоріли розкішними вишиванками серед похмурої осінньої днини. Кожен старався з усіх сил, адже подібними святами ми піднімаємо дух патріотизму та прославляємо рідну неньку Україну. В кінці  дня було підведено підсумки конкурсу та визначено переможців .

      Завдяки спонсорській допомозі приватного підприємця Мальчик Інни Миколаївни, переможці були нагороджені солодкими призами.

   

Учні 9 класу

 

Учні 1 класу із класним керівником Головко В. А.

 

Виставка робіт, підготовлена учнями 1 класу

 

Учні 2 класу із класним керівником Дейнегою Т. С.

 

Учні 3 класу із класним керівником Кисличенко Т. С.

 

—————

Назад