Результати районних олімпіад за 2017/2018 навчальний рік

09.02.2018 14:07

Результати районних олімпіад за 2017/2018 навчальний рік

№ з\п

Прізвище ім’я, учня

Клас

Кількість балів

Місце

Математика

1

Скрипник Г.

7

8

 

2

Олексієнко В.

8

11

 

3

Жабинець К.

9

1

 

4

Лепський Р.

10

12

 

Історія

1

Трофімов Б.

8

11,5

 

2

Ожиганов Д.

9

17

 

3

Бубаренко А.

10

13

 

4

Надельнюк А.

10

8,5

 

5

Коваленко А.

11

14,5

 

Біологія

1

Трофімов Б.

8

18

 

2

Ожиганов Д.

9

46

І

3

Пономаренко А.Ю.

10

11,5

 

4

Надернюк А.Є.

10

12

 

5

Задорожня С.

10

10,5

 

6

Дяченко А.

11

18

 

7

Коваленко А.

11

13

 

Економіка

1

Коваленко А.

11

8

 

Хімія

1

Курінна А.

8

12

 

2

Ожиганов Д.

9

13

 

3

Задорожня С.

10

 

 

4

Дяченко А.

11

11

 

Географія

1

Олексієнко В.

8

23,5

 

2

Трофімов Б.

8

22,5

 

3

Древетняк Б.

9

32

 

4

Цибульська Б.

9

8

 

5

Лепський Р.

10

29

 

6

Руденко Т.

11

44

 

7

Коваленко А.

11

28

 

Астрономія

1

Руденко Т.

11

15

 

Англійська мова

1

Курінна А.

8

27

 

2

Гончаренко Б.-З.

9

86

 

3

Бубаренко А.

10

74,5

 

Інформаційні технології

1

Лепський Р.

10

27

 

2

Король А.

10

17

 

Фізика

1

Олексієнко В.

8

11

 

2

Жабинець К.

9

5

 

3

Лепський Р.

10

10

 

Правознавство

1

Древетняк Б.

9

14

 

2

Надельнюк А.

10

42

 

3

Понрмаренко А.

10

41

 

4

Коваленко А.

11

22

 

Екологія

1

Дяченко А.

11

22

ІІІ

Українська мова та література

1

Скрипник Г.

7

20,5

 

2

Олексієнко В.

8

38,65

ІІІ

3

Гончаренко Б.-З.

9

10,8

 

4

Ожиганов Д.

9

9,6

 

5

Лепський Р.

10

38,5

ІІІ

Трудове навчання (технології)

1

Іванченко Б.

9

50

8

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

1

Гончар А.

9

46

4

ІІ етап конкурсу ім. П. Яцика

1

Плосконос В.

5

18

5

2

Стеценко І.

6

16,3

7

3

Скрипник Г.

7

23,8

9

4

Розбіцька К.

7

22

11

5

Олексієнко В.

8

33,6

І

6

Ожиганов Д.

9

26,7

5

7

Пономаренко А.

10

24,8

ІІІ

8

Задорожня С.

10

21,4

5

ІІ етап конкурсу ім. Т.Г. Шевченка

1

Плосконос В.

5

24

І

2

Молодан А.

6

13

 

3

Скрипник Г.

7

17

 

4

Жабинець К.

9

16

 

5

Пономаренко А.

10

11

 

6

Руденко Т.

11

11,5

 

 

—————

Назад