Шкільні підручники онлайн

25.08.2016 11:58

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ШКІЛЬНИХ ПІДРУЧНИКІВ МОЖНА ЗНАЙТИ І ЗАВАНТАЖИТИ В БАГАТЬОХ МІСЦЯХ ІНТЕРНЕТУ, АЛЕ БУДЬТЕ УВАЖНІ, ТАК ЯК ЗДЕБІЛЬШОГО ПОСИЛАННЯ БУДУТЬ НЕПРЯМИМИ, ЗАПЛУТАНИМИ АБО НАВІТЬ ШКІДЛИВИМИ. В СПИСКУ НИЖЧЕ ПІДІБРАНІ НАЙКРАЩІ БЕЗПЕЧНІ САЙТИ З ПІДРУЧНИКАМИ, БІЛЬШІСТЬ ФАЙЛІВ З ЯКИХ ДОСТУПНІ ДЛЯ ПРЯМОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ В ФОРМАТАХ DJVU И PDF. ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ПІДРУЧНИКІВ НА ПРИСТРОЯХ З ОПЕРАЦІЙНОЮ СИСТЕМОЮ ANDROID РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРОГРАМУ EBOOKDROID. САЙТИ АКТИВНО ЗМІНЮЮТЬСЯ І ЯКЩО НЕ ВИХОДИТЬ ЗНАЙТИ АБО НОРМАЛЬНО ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК З ОДНОГО САЙТУ, ТО СПРОБУЙТЕ НА ІНШОМУ.

pidruchnyk.com.ua/   ДУЖЕ ЗРУЧНИЙ САЙТ ЯК ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН, ТАК І ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ (ПРЯМІ ПОСИЛАННЯ ПІД ВІКНОМ ОНЛАЙН-ПЕРЕГЛЯДУ)

portfel.at.ua/   ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ КОПІЇ ПІДРУЧНИКА НЕОБХІДНО НА ЙОГО СТОРІНЦІ КЛІКНУТИ ПО ІКОНЦІ PDF АБО DJVU ПОРЯД З ЗОБРАЖЕННЯМ КНИЖКИ І В НАСТУПНОМУ ВІКНІ ТАКОЖ ВИБРАТИ "СКАЧАТЬ".

4book.org/uchebniki-ukraina   ПІДРУЧНИК ЗАВАНТАЖИТЬСЯ В ВИГЛЯДІ АРХІВУ, ЙОГО НЕОБХІДНО БУДЕ РОЗПАКУВАТИ (ПРОГРАМОЮ WINRAR АБО АНАЛОГІЧНОЮ), ТАК ЯК БІЛЬШІСТЬ ПРИСТРОЇВ НЕ ЗМОЖУТЬ ЙОГО ПРОЧИТАТИ.

 

—————

Назад