Свято Матері

26.03.2018 10:24

Матуся наша – це завжди святиня,

Промінчик сонця, крапелька роси,

Бо наша мама-славна берегиня,

Матуся наша-втілення краси.

    В перший місяць весни, у березні, коли земля починає пробуджуватися від зими в Шполянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 відбулося дуже світле та красиве  свято – День Матері.  Мама… Це – найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Перші кроки, перші слова, перші здерті  коліна – все це її турботи, її справи, її життя.  Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося, ми знаємо, що материнське серце все відчуває, про все знає. Ми впевнені, що мама завжди поспішить нам на поміч, незважаючи на те. скільки нам років – три чи тридцять. Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство.

    Вже традиційно кожного року наша школа  відзначає Свято Матері Цього року родинне свято пiдготували i провели учні 6 класу разом з  класним керiвником Черяковою Ларисою Олексіївною.

    Батьки наших учнів теж брали участь у святковому концерті, а ще були активними учасниками конкурсної програми. У виконанні учнів класу  для мам звучали вірші, пісні та частівки.

    Свято закінчилось, а приємні враження у батьків, задоволених виступами своїх дітей, залишаться ще на довгий час і будуть  тішити згадками до наступного Свята Матері.

—————

Назад