Всесвітній день здоров'я

10.04.2017 12:11
     Здоров'я є однією з основних цінностей і найдорожчим багатством людини. Від стану здоров'я в більшості своїй залежить і все інше в житті людей.   Цей подарунок природи є одночасно і системою з дивним запасом міцності, і вельми крихким даром. Психічне здоров’я є найважливішим компонентом загального благополуччя, нормальної життєдіяльності і стійкості до потрясінь як окремих людей, так і цілих країн.
    «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кажен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.
    Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань. Всесвітній день здоров’я  відзначається щорічно 7-го квітня. Тема проведення дня здоров’я - «Депресія: давай поговоримо».
    В нашій школі із 3 до 7 квітня було проведено ряд заходів з питань пропаганди і збереження фізичного та психічного здоров’я дітейТакож учні школи мали можливість 7 квітня взяти участь у майстер -класі із фітнесу, який їм продемонстрували тренери спортивного клубу «Спорт +».
 
 

 

 

—————

Назад