Як ми зустрічали Новий рік

03.01.2018 11:20

    Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі! В період з 26 по 28 грудня в нашій школі відбулися Новорічні свята. Святкова програма складалася з декількох частин. Новорічні ранки для 1-7 класів та святкова програма для учнів 8-11 класів. Метою заходів було розширювати знання дітей про традиції зустрічі Нового року, розвивати акторські здібності учнів, вміння весело і цікаво проводити свято, формувати культуру поведінки та спілкування.

    Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно ж, веселим хороводом. Адже Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Учні яскраво відсвяткували зустріч наступаючого Нового року. Новорічна казка, а точніше мікс казок дуже сподобався, як учням, так і всім присутнім гостям свята. Казкові герої, яких зіграли діти, були неперевершені та запали в серце всім. 

    Друга частина програми, для старших класів, теж пройшла дуже успішно - свято вдалося.

    Але свято не було б повністю повноцінним без новорічних подарунків. Спонсорами стали депутати Шполянської міської ради: Голуб Ю.В., Кошовий О.І. та Логвінов В.А., які подарували новорічні подарунки для учнів 1 класу, а також директор ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» Кошовий О.М., який подарував солодощі на Новий рік всім учням школи, за що їм всі щиро вдячні.

    Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

—————

Назад